Darmowa wymiana i zwrot - Nicole Lee Polska

Darmowa wymiana i zwrot

Produkt nie spełnia Twoich oczekiwań?
U nasz możesz go wymienić lub zwrócić, całkowicie za darmo,  przez Paczkomaty InPost!


Kusi cię, aby kupić u nas coś fajnego, ale jednocześnie obawiasz się trudności z ewentualnym zwrotem towaru? Mamy na to sposób! W naszym sklepie oferujemy usługę, dzięki której szybko i sprawnie odeślesz zakupiony w sklepie NicoleLee.pl produkt – wystarczą 3 proste kroki:

Krok 1

Zapakuj zwracany produkt i zabezpiecz żeby w drodze nie uległ zniszczeniu. Do pudełka włóż wypełniony i podpisany formularz zwrotu, (znajdziesz go TUTAJ), oraz dowód zakupu i wszystkie rzeczy które otrzymałeś razem z zamówieniem.

Krok 2

Wejdź na stronę szybkiezwroty.pl/NicoleLee

Wystarczy podać podstawowe dane (imię i nazwisko, identyfikator zamówienia itd.), oraz zaznaczyć powód odesłania towaru (zwrot, wymiana, reklamacja). Identyfikatorem zamówienia jest numer Twojego zamówienia w sklepie www.NicoleLee.pl .

inpost formularz

Krok 3

Po akceptacji zwrotu (maks. następnego dnia roboczego), wysłany zostanie do Ciebie specjalny kod. Dzięki niemu będziesz mógł zwrócić towar za pomocą dowolnie wybranego Paczkomatu InPost. Kod otrzymasz na wskazany adres e-mail i podany numer telefonu. Kod jest aktywny przez 71 godzin od momentu, w którym go otrzymasz.

Odesłanie towaru za pomocą tej usługi jest całkowicie darmowe! Wystarczy jedna wizyta na stronie i krótki spacer do najbliższego Paczkomatu InPost. Odpowiednio zapakowany i zabezpieczony towar wraz z formularzem i paragonem należy umieścić w skrytce, wprowadzając wcześniej otrzymany kod. Czytelne komunikaty poprowadzą Cię prosto do celu. To wszystko! Teraz zakupy w naszym sklepie będą jeszcze przyjemniejsze i bezpieczniejsze!