Zwrot, wymiana - Nicole Lee Polska

Zwrot, wymiana

Zwrot

Obejrzyj, przymierz, skonsultuj, znowu przymierz... Na podjęcie decyzji masz 14 dni. Jeśli jednak zdecydujesz się na zwrot to postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Pobierz formularz zwrotu. Znajdziesz go TUTAJ.
Wydrukuj go, wypełnij i podpisz się. Jeżeli masz problem z dostępem do drukarki, możesz te same informacje możesz spisać na czystej kartce papieru. Ważny jest Twój podpis.

Zapakuj i zabezpiecz zwracany produkt. Możesz wykorzystać pudełko w którym został wcześniej dostarczony. Pamiętaj, że nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Do środka włóż: dowód zakupu towaru (paragon lub fv) oraz wcześniej wypełniony formularz zwrotu.

Wyślij paczkę, do nas, na adres:
Sales & Support
ul. Bretanii 2B
05-509 Józefosław

Możesz też skorzystać z darmowego zwrotu przez Paczkomaty InPost.

To wszystko! Sprawdzimy paczkę i dopilnujemy żeby wpłata, za odesłany produkt, jak najszybciej wróciła na Twoje konto. Zazwyczaj zajmuje nam to do dwóch dni roboczych od momentu przyjęcia zwrotu.

Wymiana

Chcesz wymienić produkt na inny? Nie ma sprawy.

Pobierz formularz wymiany. Znajdziesz go TUTAJ.
Wydrukuj go, dokładnie opisz co na co chcesz wymienić i podpisz się. Jeżeli masz problem z dostępem do drukarki, możesz te same informacje możesz spisać na czystej kartce papieru.

Zapakuj i zabezpiecz zwracany produkt, pamiętaj, że nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Wykorzystanie pudełka w którym otrzymałeś zamówienie jest najprostszym sposobem. Do środka włóż wcześniej wypełniony formularz wymiany.

Możesz też, dla pewności, wcześniej skontaktować się z nami podając nr zamówienia lub imię i nazwisko oraz model na wymianę. Jeżeli jest dostępny, od razu zarezerwujemy go dla Ciebie.

Odeślij paczkę, do nas, na adres:
Sales & Support
ul. Bretanii 2B
05-509 Józefosław

Możesz też skorzystać z bezpłatnej wymiany przez Paczkomaty InPost.

Jak tylko otrzymamy od Ciebie paczkę, wyślemy zarezerwowany produkt.